Haber

Motosiklet hırsızlarına JASAT operasyonu

Motosiklet hırsızlarına JASAT operasyonu

Hırsızlar JASAT’tan kaçamadı

BALIKESİR – Balıkesir’in Edremit ilçesinde JASAT’ın çalışmasıyla motosiklet hırsızları yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Balıkesir’in Edremit ilçesinde meydana gelen motosiklet hırsızlıklarıyla ilgili olayların aydınlatılması, şüphelilerin yakalanıp ele geçirilmesi amacıyla Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Jandarma Kabahatler Araştırma Timleri tarafından özel bir grup oluşturuldu. çalıntı motosikletler

Özel ekibin titiz ve detaylı incelemeleri sonucunda çalınan motosikletlerin şasi ve motor numaralarının çizildiği, modüllerinin değiştirilerek kullanıldığı belirlendi.

Olay yeri ve çevresinde yapılan detaylı kamera aramaları sonucunda şüpheli şahısların, olay yerinde yapılan incelemenin ardından çok kısa sürede motosikleti çaldığı görüldü. Detaylı kamera incelemesi ve takiplerle şüpheli kişilerin eşkalleri belirlendi. Şüphelilerin adreslerinde yapılan operasyonda motosikletler ile şasi ve motor numaraları kazınmış motosiklet modülleri ele geçirildi.

3 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelilerin farklı suçlardan sabıkalarının olduğu ve hırsızlık olaylarına karıştıkları belirlendi. Yakalanan şüpheliler adli makamlara sevk edildi.

pazaryeri-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu