Teknoloji

Tesla Cybertruck’ın Arka Direksiyon Direksiyonu Görüntülendi

Tesla’nın en çok beklenen otomobillerinden biri olan Cybertruck’ta beklenen pek çok özellik bulunuyor. Bugüne kadar piyasaya sürülen hiçbir otomobilden farklı olan Cybertruck, fütüristik görüntüsünün dışında beklenen özellikleriyle de fark yaratmayı amaçlıyor. Bu sebeple araba ile alakalıdır. Günlük yaşamdaÇok faydalı olacak özellikleri de görüyoruz.

Tesla Cybertruck ile ilgili beklenen özelliklerden biri de şu: Arka direksiyondu.Bu özelliğin varlığı henüz şirket tarafından doğrulanmamış olsa da Tesla’nın geçtiğimiz Çarşamba günü yatırımcı günü etkinliğinde gösterdiği üretim öncesi beta modelinde arkadan direksiyon yönlendirmenin yer aldığını gördük.

Arkadan yönlendirmeli Tesla Cybertruck:

Peki tekerlek sonrası direksiyon ne işe yarar?

Ön tekerleklerden döndürülmesine ek olarak arkadan direksiyonlu araçlar Ayrıca belirli açılarda arka tekerleklerden döndürülür.Bu özellik sayesinde siber kamyonBunun gibi dev araçlar çok daha dar alanlardan dönüş yapabiliyor.

Cybertruck’ın hareket halindeyken arka tekerlekleri yönlendirebildiğini görüyoruz. Özellikle dev pikap ilk duyurulduğunda hareket kabiliyetinin boyutu ve ağırlığı nedeniyle. düşük kalacak düşünüldü. Daha kabul edilebilir bir manevra kabiliyeti, özellikle sokakların ve park yerlerinin daha küçük olduğu Avrupa ülkelerinde önemli bir özellik olacaktır.

Önümüzdeki dönemde Tesla’nın Cybertruck’ı seri üretime geçmek Beklemek. Sizce Cybertruck dünya pazarında başarılı olacak mı? Yorumlarda buluşalım.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu